logo-tmpgroup1992 yılında İzmir’de kurulan firmamız, kısa zaman içinde, yaptığı işlerdeki özen ve titizliliğin getirdiği kalite ile bir marka olmayı başarmıştır. Kuruluşundan bugüne kadar sürekli gelişen dinamik yapısıyla, yenilikleri ve teknolojiyi hızlı uygulayabilen global vizyonuyla kaliteden taviz vermeyerek önemli projelerin çözüm anahtarı olmuştur.

Yenilikçi ve yeniliğe açık bir grup olarak hedefimiz, ürettiğimiz tüm çözümlerde, müşteri memnuniyeti ve yaşam kalitesini artırmaya odaklı, yüksek ve sürekli kalite ile birlikte çevre korunmasına özen gösteren, gelişmeye hizmet eden üretken, yönlendirici ve katılımcı bir firma olmaktır.

TMP GROUP olarak çevreye ve insana gösterdiğimiz hassasiyet, projeye özgü yenilikçi yaklaşım, dinamik takım ruhu ve ödünsüz kalite anlayışıyla kalitesine güvenilen, saygın bir grup şirketidir. Deneyimli kadrosu ve teknolojisiyle gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışında önemli ve büyük projelere imza atmış olan TMP GROUP, İnşaat, Mühendislik, Turizm ile Satış ve Pazarlama ile gibi dört dalda hizmet vermekte ve iştirakleri bulunmaktadır.

Adres: Gaziler Cad. Su Plaza No : 365 Yenisehir / IZMIR / TURKEY

Telefon: +90 232 469 25 76 ( pbx )

Faks: +90 232 469 12 58

E-posta: [email protected]

Web: tmpgrp.com

})