dominyaylogoİzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde Dominyay, otomotiv ve beyaz eşya ağırlıklı olarak standart baskı çekme kurma yaylarıtel formlandırma, klipsler, çekme yayları, sac form yayları ve jant kapak telleri üretmektedir.

Dominyay müşterilerimizin spektlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için, ürünleri dizayn ve üretmeyi, malları zamanında teslim etmeyi, iç ve dış kalite, sağlamlık, çevredeki değişikliklerden veya çevreden kaynaklanan riskleri ve güvenlik standart gereksinimlerini karşılamayı müşterileriyle birlikte çalışarak koordine etmektedir. TSE, ASTM , DIN ,EN , BS , UNI, JIS ve müşteri özel normlarına uygun üretim yapılmaktadır.

Hammadde seçiminde titiz davranan DOMİNYAY malzemenin kabulünden önce uluslar arası normları referans alarak gerekli test ve kontrolleri gerçekleştirmektedir. (TS2500-1,2,3 TS138EN10002-1 DIN EN 10270-1,2,3)

Dominyay, personelin kişisel memnuniyetleri dahil, istenilen kalite düzeyinde ürünleri elde edebilmek ve personelin sorumluluklarını gerçekleştirebilmeleri için onlara gerekli olan kaynakları ve bütün organizasyonun kaliteli olmasını sağlayan ve bu taahhüdü destekleyen bir alt yapı kurmuştur ve bunu korumaktadır.

Dominyay yönetim, üretim ve sevkiyat bölümlerinde çalışan yaklaşık 20 personeliyle, 3000 metre kare alandaki, yeni inşa edilmiş yaklaşık 1500 metre kare fabrikasıyla aşağıda belirtilen adreste bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10041 Sk. No:1 Çiğli, İzmir 35620 Türkiye.
})