yildiztepe-enerjilogo1997 yılında Tunalı Teknik olarak başlayıp, 2012 yılından itibaren Yıldıztepe Enerji olarak mekanik tesisat işlerine devam etmekteyiz.  Mekanik tesisat konularında proje, danışmanlık ve taahhüt hizmetleri veren şirketimiz; klima, vrf, ısı pompası, su soğutma ve hava soğutma başta olmak üzere, ısıtma, havalandırma, yangın tesisatı, sıhhi tesisat, endüstriyel tesisat, arıtma, doğalgaz bacası, güneş enerjisi işleri yapmaktadır.

Proje işlerinde birçok markayla müşterilerimize cevap verebilmekle birlikte; klima ve vrf de airwell, electra, gree, fluo, panasonic, hisense, lg ile; ısı pompasında panasonic ve lg ile; su soğutma,hava soğutma, klima santrali, ısı geri kazanım, aspiratör ve vantilatörde üntes ile; kazan ve kombide arı kazan ve eca ile; havalandırmada afs ile; doğalgaz bacasında trend baca sistemleri ile; güneş enerjisinde ise solimpeks ile bayi ve servis olarak çalışmaktayız.

Endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, yönetim binaları, ofisler, spor kompleksleri, nitelikli konut ve villalar iş yaptığımız yerlerdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Ali Hikmet Paşa Mh. Altay Cad. No.58/A KARESİ/ BALIKESİR
Telefon: +90 266 239 30 93
E-posta:[email protected]

})