GÜNEŞ FAYTON olarak; Manisa’nın Akhisar ilçesinde aslına uygun faytonlar, atlı kar kızakları ve çeşitli mobil satış büfeleri imal etmekteyiz. Fabrikamız yaklaşık 900 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Ayda 4-5 adet fayton veya mobil satış büfesi imal edebilme kapasitesine sahibiz. Toplam 16 model fayton, 19 değişik çeşit ve ebatlarda mobil satış büfesi imal ediyoruz. Bizler nostaljik bir mahalle görünümündeki bu fabrikada 15 çalışanımız ile günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş bu mesleği ayakta tutmak için bir aradayız.

Kurumsal yapımızla ve özellikle fayton imali konusunda, aslına uygun olarak sürekli üretim yapan Türkiye’nin ilk ve tek fayton fabrikasıyız. Teknoloji ile gelişim halindeyiz. Ancak hedefimiz, eskiyi değiştirerek değil, aslına sadık kalarak yaşatmak ve günümüz şartlarında kullanıma sunmaktır.

Üretimini yaptığımız büfelerin tasarımı, Türk Patent Enstitüsü tarafından “TASARIM TESCİL BELGESİ” ile kalitesi ise “CE” Uygunluk Belgesi ile onaylanmıştır.

Kültürümüzün parçası faytonlarımız; turizm için önemli alanlarda, özellikle ziyaretleri ve gezileri kolaylaştırıcı fiziksel olanaklar yaratan, çevre dostu nostaljik araçlardır. Ürünlerimiz KOSGEB ve Kalkınma Ajansları tarafından desteklenebilir araç kapsamına alınmıştır.

İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Sitesi 144 Sokak No:185 Akhisar – MANİSA / TÜRKİYE
Telefon: +90 236 413 29 89
Fax: +90 236 414 48 78
Gsm: +90 532 671 44 42
E-posta: [email protected]
Webwww.faytonbufe.com

})