sur-guvenlik-logo06/11/2002 tarihinde kurulan Sur Elektronik, Elektronik, Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Güvenlik sektöründe ileri teknoloji içeren kalitesi yüksek ürünlerimiz ve deneyimli teknik grubumuz ile Haber Alma Merkezimizle Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Her geçen gün büyüyen, gelişen Sur Elektrik Elektronik Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. insan kaynakları politikasının temelinde “ Kalitenin ana kaynağı insandır” bilinci yer almaktadır.

En önemli kaynağımız olan çalışanlarımıza firmamız içerisinde bir aile ortamı yaratmak, çalışanlarımızın yeteneklerinden, enerjisinden ve yaratıcılığından azami fayda sağlayarak verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, güvene dayalı açık diyalog içerisinde bulunmak temel prensibimizdir.

 

İletişim Bilgileri

Adres: 1412 Sok No:38 K:1-2-3-4 Kahramanlar Alsancak – İzmir

Telefon: 0232 463 50 40

E-posta: [email protected]

Web site:https://surguvenlik.com.tr

 

Etiketlermobese kent güvenlik sistemleri, fiberoptik kablolama, alarm izleme merkezi, alarm izleme hizmetleri, cctv kamera güvenlik sistemleri, yangın ihbar ve anons sistemleri, personel kartlı geçiş ve otopark geçiş sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri, ev güvenlik sistemleri, kurumsal güvenlik sistemleri, işyeri güvenlik çözümleri, kurumsal güvenlik çözümleri, ev güvenliği, güvenlik kamerası izmir, kamera güvenliği izmir, alarm izleme merkezi izmir, alarm izleme izmir, cctv kamera güvenliği izmir, yangın ihbar sistemleri, personel kartlı geçiş sistemleri

})